טיפ בריאותי: המכשיר הרפואי הזה יאבחן את הילדים שלכם בלי לבקר במרפאה

בתקופה הקרובה זה מאתגר במיוחד להיות בהריון או עם קטנטנים בבית. ההמלצה היא לא לצאת לשום מקום עם הקטנטנים כדי להקטין את הסיכוי להחשף לוירוס. אז כדי לא להשתגע, הנה שלושה דברים שכל הריונית או אמא לתינוקות חייבת להכיר בתקופה הקרובה:

כן, לכולנו אין אויר. נראה שלהיות אמא לפעוטות ותינוקות בתקופה הנוכחית זה קשה במיוחד.  כשאת אמא לתינוקות בהחלמת לידה אחד הדברים שהכי חשובים לשפיות זה לצאת מהבית, לראות עוד אמהות, לטייל עם העגלה - ואת כל זה אי אפשר לעשות עכשיו.

אפילו ללכת לטיפת חלב, או חוגי התפתחות עם הילדם לא מומלץ, בכלל עדיף לא להתקרב למרפאות וקליניקות ואם את רוצה להתייעץ או לקבל תמיכה האופציה היחידה שלך היא אונליין.

אז הנה כמה דברים שיכולים לעזור לנו עם הילדים בבית ובעיקר לשפיות שלנו האמהות בימים כאלה:

שבט אמהות - דווקא בימים כאלה את הכי צריכה שבט!

 המיזם המהפני לאמהות נהיה רלוונטי במיוחד בתקופה הזאת. תכנית הליווי לאמהות "שבט אמהות" מתאימה להריוניות או לאמהות שילדו בשנתיים האחרונות והיא מעניקה לאמהות שקט וביטחון, תשובה לכל שאלה ותמיכה מיידית כאשר הכל מתרחש מהווטסאפ שלך. 

האמהות בשבט מקבלות גישה ישירה למדריכות בתחום ההורות (הנקה, תזונה, שינה, התפתחות ועוד) וגם למומחיות לתחומים הקשורים לאמהות עצמן  - (הדרכת הורים, אימון אישי לאמהות, יעוץ מונטסטורי ואפילו עיצוב הבית!) סך הכל 20 יועצות מקצועיות. בנוסף האמהות בשבט נכנסות לקבוצה אינטימית של עד 15 אמהות בלבד שנמצאות באותו מצב כמותן, מקום לפרוק, להתייעץ, לקטר להתרגש וקבל כוחות אחת מהשניה. 

לכבוד המצב שבט אמהות בהטבה מיוחדת לאמהות הנרשמות לחודש אפריל לחצו כאן לכל הפרטים. ניתן ורצוי לשריין מקום גם לשבט מאי ויוני כיון שמספר הנרשמות בכל חודש מוגבל ל15 בלבד

 TYTO - מכשיר מהפכני לאבחון רפואי מהבית

דבר אחד שהשבט לא יכול לתת זה יעוץ רפואי, ומכיון שמומלץ להימנע מלהגיע למרפאות, שווה לנסות את המכשיר החדש מבית קופ"ח כללית . 

יתרונות המכשיר:  8 בדיקות במכשיר אחד: אוזניים, דופק, גרון, עור, חום, לב, בטן וריאות

• אבחון מקצועי של רופא בלי לצאת מהבית• מבצעים לבד את כל הבדיקות הראשוניות מהבית בעצמכם• מתאים לכל בני המשפחה• כל המידע הרפואי נשמר בתיק הרפואי שלכם• השירות זמין לכם גם כשהמרפאות סגורות.

שמרו על הילדים שלכם בבית ובצעו את הבדיקות מרחוק! 

מנוי לנטפליקס 

בואו נהיה כנים. בזמן הקרוב הילדים שלנו, וגם אנחנו, הולכים לבלות הרבה מול המסכים. אז כדי לא להשתגע, עדיף להתחבר לשירות סטרימינג עם מאגר אינסופי של תוכן לילדים ולמבוגרים. זה בדיוק הזמן שההשקעה הזאת שווה במיוחד. ומה לגבי רגשות האשמה?

בעיני, הם ממש מיותרים בתקופה כזו. יש תקופות בהם צריך לשחרר את הרסן, להבין שכולנו, גם אנחנו וגם הילדים נמצאים במצב מלחיץ, לא שיגרתי, וכדי שלא נוציא את העצבים שלנו זה על זה, לבהות במסך כמה שעות בכל יום נשמע כמו משהו שצריך להיות במרשם רופא. או לפחות פסיכיאטר. בידוד נעים לכולם והעיקר העיקר - תהיו בריאים.